2009 12 01

Už praleistą įvartį – ledo ritulio lazda per galvą (video)

NHL komandos Floridos „Panthers“ vartininkas Tomas Vokounas po praleisto įvarčio sulaukė įsiutusio komandos draugo smūgio lazda per galvą. Kitose rungtynėse Vašingtono „Capitals“ žvaigždė Aleksas Ovečkinas patyrė rimtą kelio traumą.
T.Vokounui buvo prakirsta ausis, tačiau rimtesnių vidinių sužalojimų jis išvengė. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmame NHL pirmadienio rungtynių su „Atlanta Trashers“ kėlinyje „Florida Panthers“ vartininkas sulaukė netikėto komandos draugo veiksmo. Po praleisto įvarčio (8:54) T.Vokounui per galvą lazda iš nevilties smogė komandos draugas Keithas Ballardas.

Čekų vartininkui buvo prakirsta ausis, jis buvo nuvežtas į vietos ligoninę, pranešė klubo atstovas spaudai. „Vakounui viskas bus gerai“, – espn.com po pralaimėjimo 3:4 „Trashers“ ledo ritulininkams teigė Floridos komandos treneris Peteris DeBoeras.

„Vidinių ausies pažeidimų nenustatyta“, – tikino „Panthers“ generalinis vadybininkas Randy Sextonas. P.Vokounas su komanda vėl susitiks oro uoste, iš kur skris namo. Kitose rungtynėse su „Carolina Hurricanes“ Vašingtono „Capitals“ žvaigždė A.Ovečkinas keliu susidūrė su varžovu ir buvo priverstas baigti rungtynes.

A.Overčkinas pirmame kėlinyje susidūrė su varžovu Timu Gleasonu ir tik padedamas sugebėjo nučiuožti iki atsarginių žaidėjų suolo. Teigiama, kad trauma gali būti rimta, o tai jau prasta naujiena Rusijos olimpinei rinktinei. „Capitals“ išvykoje sugebėjo 3:2 įveikti „Hurricanes“ ir iškovojo 16-ą pergalę.