2010 12 18

Vaida Pikauskaitė pasaulio taurės etape liko devinta

Kolumbijoje vykstančiame 2010–2011 metų sezono antrajame pasaulio dviračių treko taurės varžybų etape devintąją vietą moterų asmeninėse 3 km persekiojimo lenktynėse tarp 20 dalyvių penktadienį užėmė Vaida Pikauskaitė.
Pruškove penktadienį prasidėjo Europos dviračių treko čempionatas
Kolumbijoje prasidėjo dviračių treko pasaulio taurės etapas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmuosius 2 įskaitinius šios rungties sezono taškus pelniusios bei devintąją vietą bendrojoje įskaitoje užimančios Lietuvos dviratininkės laikas – 3 min. 44,584 sek. Asmeninių persekiojimo lenktynių auksą Kalio treke iškovojo Alison Shanks (3:30,860) iš Naujosios Zelandijos, finale aplenkusi britę Wendy Houvenaghel (3:32,226).

Bronza tenkinosi šveicarė Pascale Schnider (3:40,054), važiavime dėl trečiosios vietos įveikusi airę Carolinę Ryan (3:40,600).

Sėkmingai moterų 6 rungčių daugiakovės (omniumo) varžybų pradžia penktadienį susiklostė Vilijai Sereikaitei. Lietuvos dviratininkė buvo antra (5 tšk.) viename iš dviejų kvalifikacinių važiavimų, aštunta (14,908 sek.) finišavo vieno rato lenktynėse, tačiau taškų lenktynėse užėmė tryliktąją (3 tšk.) vietą bei aštuoniolikta liko atkrintamajame važiavime. Likus trims daugiakovės rungtims, V.Sereikaitė su 39 taškais kol kas užima 12-ąją poziciją.