2009 04 02

„Velniai“ tęsia nesėkmių seriją

Dvidešimt penktą rezultatyvų perdavimą NHL reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, tačiau trečiąją vietą Rytų konferencijoje užimantis „New Jersey Devils“ klubas patyrė jau šeštą nesėkmę iš eilės.
„Pingvinai“ sutriuškino „velnius“.
„Pingvinai“ sutriuškino „velnius“. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Vietą atkrintamosiose varžybose jau užsitikrinę „Devils“ ledo ritulininkai trečiadienį svečiuose 1:6 turėjo pripažinti 42-ą pergalę per 77 mačus iškovojusios bei penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Pitsbergo „Penguins“ komandos pranašumą.

Po tikslaus Lietuvos ledo ritulininko perdavimo pirmojo kėlinio viduryje (11:22) vienintelį įvartį svečiams pelnė Brianas Gionta. Pats lietuvis per 13 su puse žaidimo minutės (13:28) dukart metė į varžovų vartus bei pirmojo kėlinio pabaigoje (19:30) gavo dvi baudos minutes.

Per 25 rezultatyvių perdavimų, D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone – 14 įvarčių bei 67 baudos minutės. Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Mattas Cooke'as (05:55), Billas Guerinas (06:31), Jevgenijus Malkinas (17:11), Sidney Crosby (29:35), Jordanas Staalas (29:48) bei Chrisas Kunitzas (47:08).