2010 01 26

Veteranų žiemos olimpiadoje – lietuvio auksas

Pirmosiose pasaulio veteranų žiemos olimpinėse žaidynėse Slovėnijoje Petras Milašius antradienį iškovojo 10 km klasikinio slidinėjimo rungties aukso medalį.
Petras Milašius
Petras Milašius / Povilo Milašiaus nuotr.

59 metų lietuvis klasikinio slidinėjimo stiliumi 10 kilometrų (vyrų grupėje iki 59 metų) įveikė per 30 minučių 50 sekundžių. Antrą vietą užėmė austras Josefas Vogelis, atsilikęs 1 minute ir 27 sekundėmis, o trečias liko rusas Sergejus Starsenka. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 2 minutėmis.

P.Milašius taip pat užsiregistravęs ir rengiasi dalyvauti 15 kilometrų laisvojo stiliaus slidinėjimo varžybose bei 30 kilometrų maratone.