2010 12 07

Viktorija Čmilytė sužinojo būsimą varžovę

Turkijoje vykstančių 64 dalyvių planetos moterų šachmatų pirmenybių šešioliktfinalyje Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2 514) susitiks su vokiete Elisabeth Paehtz (2 474).
Viktorija Čmilytė
Viktorija Čmilytė / Sauliaus Žiūros/BFL nuotr.

Tai paaiškėjo po papildomų partijų pirmadienį pirmojo rato (1/32 finalo) mače, kuriame E.Paehtz 3:1 nugalėjo lenkę Jolantą Zawadzką (2368). Po dviejų partijų mačo rezultatas buvo lygus – 1:1, o papildomas abi partijas greitaisiais šachmatais laimėjo vokietė.

Dvyliktoji pagal reitingą čempionate Lietuvos šachmatininkė pirmajame rate 2:0 nugalėjo rusę Juliją Diominą (2 323).