2013 08 26

Vilniuje paaiškėjo Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionai

Sekmadienį Vilniuje įvyko finalinis Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato etapas, po kurio paaiškėjo šių pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai.
Simona Vaičiukynaitė
Simona Vaičiukynaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Aukso medalius tarp merginų iškovojo kaunietės Viltė Makauskaitė ir Ieva Kazuraitytė, kurios keturiuose etapuose surinko 230 taškų.

Finaliniame etape Vilniuje V.Makauskaitė ir I.Kazuraitytė užėmė antrą vietą, finale 0:2 pralaimėjusios antrą vietą galutinėje įskaitoje užėmusioms Vytenei Vitkauskaitei ir Karolei Virbickaitei (215 tšk.).

Trečią vietą finaliniame etape užėmė jaunosios Urtė Andriukaitytė ir Simona Vaičiukynaitė, kurios mažajame finale po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo į tinklinio aikštelę po motinystės atostogų sugrįžusią Dianą Četkauskienę ir Taisiją Laukkonen.

Šis laimėjimas leido U.Andriukaitytei ir S.Vaičiukynaitei (190 tšk.) pakilti į trečią vietą bendroje įskaitoje ir pelnyti bronzos medalius. Į ketvirtą vietą smuktelėjo penktoje vietoje Vilniuje likusiosBirutė Aleknavičiūtė ir Ingrida Milkintaitė (186 tšk.).

Vyrų varžybose Lietuvos čempionais tapo Tomas Staševičius ir Mantvydas Šuklys (231 tšk.), kurie triumfavo ir finaliniame etape Vilniuje. Finale T.Staševičius ir M.Šuklys 2:1 nugalėjo per žingsnį nuo apdovanojimų bendroje įskaitoje likusius Arną Rumševičių ir Luką Každailį (164 tšk.).

Į antrą vietą po paskutinio etapo smuktelėjo Gilbertas Kerpė ir Donatas Parnarauskas (222 tšk.), kurie Vilniuje užėmė trečią vietą.

Bronzos medaliai atiteko Arūnui Kirsniui ir Andžejui Savostenokui (183 tšk.), kurie paskutiniame etape buvo penkti.