2010 09 26

Zubrus – gandų sūkuryje

Daugėja pranešimų, kad vienintelis NHL ledo ritulio lygoje rungtyniaujantis lietuvis Dainius Zubrus bus priverstas atsisveikinti su Naujojo Džersio „Devils“ komanda.
D.Zubrui pasižymėti nepavyko
Garsėja pranešimai, kad D.Zubrus bus iškeistas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kalbas apie galimus 32 metų puolėjo mainus sustiprino tai, kad lietuvis praleido dvejas paskutines ikisezonines „Devils“ rungtynes, kuriose „velniai“ dukart po pratęsimo – 3:4 ir 4:5 – pralaimėjo Niujorko „Rangers“ klubui.

„Devils“ komanda jau kuris laikas siekia susimažinti algų kepurę ir 3,4 mln. JAV dolerių per sezoną uždirbantis D.Zubrus yra įvardijamas kaip vienas pagrindinių pretendentų palikti Naująjį Džersį.

Trejos rungtynės – trys pralaimėjimai

Naujajam Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionatui besirengiantis Naujojo Džersio „Devils“ klubas trečiose ikisezoninėse rungtynėse patyrė trečią pralaimėjimą.

„Velniai“ namuose po pratęsimo 4:5 (2:1, 1:0, 1:3) nusileido Niujorko „Rangers“ komandai.

Pergalingą įvartį 52-ą pratęsimo sekundę įmušė Michaelis del Zotto (60:52).

Kitus įvarčius nugalėtojams pelnė Ryanas Callahanas (3:33), Mattas Gilroy (41:06), Artiomas Anisimovas (50:01) ir Ruslanas Fedotenka (52:33).

Šeimininkų gretose pasižymėjo Ilja Kovalčiukas (2:51), Andy Greene'as (5:58), Mattas Taormina (33:11) ir Brianas Rolstonas (45:36).

Pirmąsias kontrolines rungtynes „Devils“ ekipa svečiuose po baudinių serijos 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1) pralaimėjo Filadelfijos „Flyers“ ledo ritulininkams, o antrąsias išvykoje po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1) Niujorko „Rangers“ komandai.

Ketvirtąsias ikisezonines rungtynes „Devils“ komanda antradienį vėl savo aikštėje žais su Filadelfijos „Flyers“ klubu.