2011 03 06

Žydrūnas Savickas prarado prestižinio galiūno turnyro JAV lyderio poziciją

Šeštadienį JAV tęsiasi prestižinės „Arnold Strongman Classic“ galiūnų varžybos. Antra diena nesėkmingai susiklostė šešiskart (2003-2008 m.) šio turnyro nugalėtojui 35-erių metų Žydrūnui Savickui, praradusiam lyderio poziciją. Lietuvis trečioje, akmens permetimo, rungtyje užėmė šeštą vietą, o ketvirtoje, rąstų nešimo, rungtyje liko penktas ir bendroje įskaitoje su 30,5 taško užima antrą vietą.
Žydrūnas Savickas
Žydrūnas Savickas / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Abi šeštadienio rungtis laimėjo ir varžybų nugalėtojo titulą jau beveik užsitikrino amerikietis Brianas Shaw, kurio sąskaitoje – 37,5 taško.

Į trečią vietą po ketvirtos rungties pakilo kitas JAV atstovas Mike‘as Jenkinsas (29,5 tšk.).