Evaldas Petrauskas – tarptautinio bokso turnyro nugalėtojas

Šeštadienį Baltarusijos sostinėje dešimtą kartą surengto Viktoro Livencevo atminimo tarptautinio bokso turnyro nugalėtoju svorio kategorijoje iki 64 kg tapo Evaldas Petrauskas.
Evaldas Petrauskas
Evaldas Petrauskas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lemiamoje dvikovoje E. Petrauskas 10:2 nugalėjo patyrusį Rusijos atstovą Vitalijų Dunajčevą.

Nepasisekė Egidijui Kavaliauskui (69 kg), kuris dėl ligos negalėjo boksuotis finale ir užėmė antrą vietą. O nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapo rusas Artiomas Zelenkovskis.

Bronzos medalį turnyre iškovojo Vitalijus Subačius (+91 kg), o kiti Lietuvos boksininkai – Vladimiras Milevskis (75 kg), Daugirdas Šemiotas (81 kg) ir Eugenijus Tutkus (91 kg) – kovas baigė ketvirtfinalyje.