Imtynininkė Danutė Domikaitytė – pasaulio jaunimo čempionato bronzos medalininkė

Kroatijos sostinėje vykstančiose pasaulio jaunimo pirmenybėse moterų imtynių turnyre trečią vietą svorio kategorijoje iki 67 kilogramų tarp 20 dalyvių užėmė Danutė Domikaitytė.
Danutė Domikaitytė
Danutė Domikaitytė / imtynes.lt nuotr.
Temos: 1 Imtynės

Prieš keletą metų iš gimtųjų Troškūnų į Šiaulius persikėlusi D.Domikaitytė iškovojo trečią medalį savo karjeroje ir apskritai Lietuvos moterų imtynių istorijoje oficialiose varžybose – Europos ir pasaulio čempionatuose.

Zagrebe lemiamoje dvikovoje lietuvė dėl trečios vietos 9:0 nugalėjo penktojoje pozicijoje likusią Kristiną Jeriominą iš Rusijos.

Antrojo bronzos medalio šioje svorio kategorijoje savininke tapo Ragneta Gurbanzade iš Azerbaidžano, 8:4 įveikusi švedę Moą Nygre.

Pasaulio čempionės titulas atiteko japonei Musako Furuichi, finale 15:5 privertusiai pasiduoti Europos pirmenybių nugalėtoją italę Dalmą Canevą.

Šio čempionato graikų-romėnų imtynių sidabrą svorio kategorijoje iki 120 kg (24 dalyviai) Mantas Knystautas.

Pirmenybių laisvųjų imtynių turnyre Lietuvai atstovaus du sportininkai – Andrius Mažeika (74 kg) bei Erikas Bizunovičius (84 kg).