Mizgaitis iškovojo Europos imtynių čempionato bronzą (nuotraukos)

Paskutinę Europos imtynių čempionto Baku dieną Mindaugas Mizgaitis graikų ir romėnų imtynių turnyre svorio kategorijoje iki 120 kg nepateko į finalą, tačiau rezultatu 2:0 (1:0, 2:0) įveikė bulgarą Ivaną Stojanovą Ivanovą ir iškovojo bronzos medalį.
M.Mizgaitis kovoja dėl bronzos medalio
Mindaugas Mizgaitis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Sėkmingai pradėjęs Senojo žemyno pirmenybes M.Mizgaitis vieną po kito šlavė savo varžovus nuo kelio. Iš pradžių lietuvis įveikė čeką Mareką Svecą, italą Rocco Daniele Ficarą, po to – baltarusį Josebą Čugošvilį.

Galiausiai, kai finalas buvo ranka pasiekiamas, lietuvis nusileido turkui Rizai Kayaalpui ir liko kovoti dėl trečiosios vietos su bulgaru Ivanu Stojanovu Ivanovu. Sėkmingai šį įveikęs lietuvis tapo prizininku.

Kitoje kovoje dėl bronzos medalio triumfavo švedas Johanas Magnusas Eurenas. Jis įveikė Vladimirą Guralskį iš Izraelio. Europos čempionu tapo kelią į finalą lietuviui užkirtęs turkas R.Kayaalpas. Jis finale įveikė serbą Radomirą Petkovičių.