Pasaulio bokso čempionui iššūkį mes lietuvį įveikęs lenkas

Šeštadienį Vokietijos mieste Oldenburge į ringą lips pasaulio pussunkio svorio (iki 79,4 kg) čempionas pagal WBA (Pasaulio bokso asociacijos) versiją vokietis Jurgenas Brahmeris ir lenkas Pawelas Glazewskis. „Viasat Sport Baltic” kanalas kovą tiesiogiai transliuos nuo 21.45 val.
Kumštis
Kumštis / Alvydo Januševičiaus nuotr.
Temos: 1 Boksas

Iš pradžių bus parodytos dvi įžanginės kovos. J.Brahmerio ir P.Glazewskio mačo favoritu vadinamas Vokietijos boksininkas. Jis yra buvęs WBO (Pasaulio bokso organizacijos) pasaulio čempionas. Mėgėjų varžybose vokietis laimėjo net 95 kovas iš 100. Solidžiai jis atrodo ir profesionalų ringe.

36 metų J.Brahmeris iškovojo 44 pergales (32 nokautu), patyrė du pralaimėjimus. Pastarąjį kartą atletas iš Vokietijos suklupo 2008 metais, kai nusileido argentiniečiui Hugo Hernanui Garay.

Pussunkio svorio kategorijos pasaulio superčempionas yra rusas Sergejus Kovaliovas, kuris nepralaimėjo nė karto.

32 metų P.Glazewskis buvo triskart Lenkijos mėgėjų čempionato nugalėtojas. Jis profesionalų varžybose 23 kovas laimėjo (5 nokautu), patyrė 2 nesėkmes. 2009 metais Lenkijos boksininkas keturių raundų mače įveikė Lietuvos atstovą Kirilą Pšonko. Šį šeštadienį P.Glazewskiui bus dar tik antroji 12-os raundų kova per visą jo karjerą.

Beje, K.Pšonko penktadienį (gruodžio 5 dieną) Klaipėdoje tarptautiniame kovų turnyre „Big Fight II" grumsis dėl Lietuvos profesionalaus bokso lygos (LPBL) čempiono diržo. K.Pšonsko varžovas – Europos pirmenybių prizininkas ir pasaulio čempionatų dalyvis Ernestas Dapkus.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams