Tarptautiniame bokso turnyre Azerbaidžane lietuviai pelnė aukso ir sidabro medalius

Azerbaidžano sostinėje pasibaigė 7-asis tarptautinis bokso turnyras „Great Silk Way“, kuriame Lietuvos rinktinės nariai pelnė du apdovanojimus.
Tadas Tamašauskas kairėje
Tadas Tamašauskas kairėje / boksopasaulis.lt nuotr.
Temos: 2 Lietuviai Boksas

Svorio kategorijos iki 91 kg finale Tadas Tamašauskas rezultatu 2:1 įveikė azerbaidžanietį Heydarą Heydarovą ir iškovojo čempiono titulą.

Sidabro medalis atiteko Tomui Pivoriūnui (75 kg), kuris 0:3 finale pralaimėjo kitam turnyro šeimininkui Kamranui Sahsuvarliui.

Turnyre Baku taip pat dalyvavo Edgaras Skurdelis (60 kg), Vitalijus Volkovas ir Vladimiras Milevskis (abu -81 kg).

Rinktinę lydėjo treneriai Vladimiras Bajevas ir Stanislavas Mižigurskis.

Šiemet turnyre Azerbaidžano sostinėje kovojo 113 boksininkų iš Ukrainos, Rusijos, Gruzijos, Kirgizijos, Turkmėnijos, Irano, Kataro bei Lietuvos.