Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 27d. 08:06

Vilniuje praūžė KOK kovos menų turnyras: čempionais tapę kovotojai ringe užtruko skirtingai

King of kings classic part II
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr. / King of kings classic part II

Šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyko KOK serijos kovos menų turnyras, kuriame įvyko ir dvi akistatos dėl čempionų diržų. Jose sėkmingai pasirodė Evaldas Petrauskas ir Žygimantas Ramaška, tačiau pastarasis varžovą pribaigė žaibišku greičiu, o štai Evaldui dėl nugalėtojo vardo teko kaip reikiant padirbėti.

Pagrindinėje antrosios vakaro dalies kovoje į ringą žengė Londono olimpinių žaidynių bronzos medalininkas Evaldas Petrauskas, kuris kovoje dėl „Dream Boxing“ Baltijos šalių svorio kategorijos iki 66 kg čempiono titulo turėjo padirbėti iš peties.

28-erių lietuvio ir 9 metais jaunesnio esto Semjono Kamanino kova truko visus šešis raundus, tačiau galiausiai taškų persvara triumfavo būtent E.Petrauskas.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./King of kings classic part II
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./King of kings classic part II

Kur kas mažiau intrigos buvo pirmajame vakaro mūšyje dėl čempionų diržo. Čia dėl „MMA Bushido“ svorio kategorijos iki 71 kg čempiono vardo kovojusių Žygimanto Ramaškos ir Osvaldo Fedorovičiaus kova baigėsi vos po 73 sekundžių, kai Ž.Ramaška atliko smaugimo veiksmą.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./King of kings classic
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./King of kings classic

Visų KOK serijos kovų menų turnyro Vilniuje rezultatai:

Tauras Čiuplys – Danyla Matiukovas (iki 75 kg, ZST MMA taisyklės, 2 raundai po 4 min.) – lygiosios.

Danas Antanavičius – Airidas Mikalauskas (iki 62 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – lygiosios.

Rytis Kveselys – Deividas Daividavičius (iki 75 kg, ZST MMA taisyklės (2 x 4 min.) – lygiosios.

Egidijus Labanauskas – Lukas Banevičius (iki 76 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – teisėjų sprendimu pergalė 2:1 skirta L.Banevičiui.

Erikas Golubovskis – Visvaldas Stefanovičius (iki 85 kg, ZST MMA taisyklės, (2 x 4 min.) – smaugimo veiksmu pergalę iškovojo E.Golubovskis.

Alehas Mošinas (Lenkija) – Dovydas Levickis (iki 60 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – lygiosios.

Arminas Riedelis (Vokietija) – Samuelis Sorochovas (iki 72 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – pergalę 2:1 iškovojo A.Riedelis.

Hubertas Dylewskis (Lenkija) – Aurimas Krukauskas (iki 71 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – pergalę 3:0 iškovojo H.Dylewskis.

Žygimantas Ramaška – Osvaldas Fedorovičius (iki 71 kg, „MMA Bushido“ titulinė kova (3 x 5 min.) – pergalę smaugimo veiksmu iškovojo Ž.Ramaška.

Mehdi Hekhari (Vokietija) – Vitas Karosas (iki 67 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – teisėjų sprendimu pergalę 3:0 iškovojo V.Karosas.

Linas Andrijauskas – Dominykas Dirkštys (iki 80 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – teisėjų sprendimu pergalę 3:0 iškovojo D.Dirkštys.

Matas Pultaražinskas – Lukaszas Lecyckis (Lenkija) (iki 66 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – lygiosios.

Filipas Rzondekas (Lenkija) – Dovydas Rimkus (iki 71 kg, KOK kikbokso taisyklės (3 x 2 min.) – teisėjų sprendimu 3:0 pergalę iškovojo D.Rimkus.

Mindaugas Gedminas (Norvegija) – Vytautas Balsys (iki 75 kg, „Dream Boxing“ (3 x 3 min.) – lygiosios.

Reinis Porozovas (Latvija) – Algirdas Baniulis (per 95 kg, „Dream Boxing“ (3 x 3 min.) – teisėjų sprendimu pergalę taškais iškovojo A.Baniulis.

Evaldas Petrauskas – Semjonas Kamaninas (Estija) (iki 66 kg, „Dream Boxing“ titulinė kova (6 x 3 min.) – teisėjų sprendimu pergalę taškais iškovojo E.Petrauskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

34:08
10:00
05:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką