Žiogaitė – tarptautinio imtynių turnyro nugalėtoja

Daugpilyje (Latvija) vyko tarptautinis moterų imtynių turnyras, skirtas Latvijos Nepriklausomybės dienai paminėti. Varžybose puikiai sekėsi kovoti mūsų šalies sportininkėms. Komanda, sudaryta iš Šiaulių ir Anykščių imtynininkių, iškovojo septynis medalius, praneša imtynes.lt.
Pergalę pasiekė Kristina Domikaitytė
Pergalę pasiekė Kristina Domikaitytė / LIF nuotr.
Temos: 1 Imtynės

Aukso medalį svorio kategorijoje iki 53 kilogramų iškovojo Sima Žiogaitė. Antrąsias vietas užėmė Justina Aldusevičiūtė (51 kg) ir Aistė Balčiūnaitė (55 kg). Indrė Bubelytė liko trečioje vietoje.

LIF nuotr./Merginos ir treneris Aivaras Kaselis po apdovanojimo
Merginos ir treneris Aivaras Kaselis po apdovanojimo

Beje, šiame turnyre trenerių sprendimu Indrė kovojo sau neįprastame iki 72 kilogramų svoryje. Europos čempionate ji dalyvavo 13 kilogramų lengvesnėje kategorijoje.

Jaunių turnyre nugalėtojomis tapo sesės Kristina (46 kg) ir Danutė (60 kg) Domikaitytės. Deimantė Kabočiūtė (51 kg) iškovojo bronzos medalį. Merginas varžyboms ruošė treneriai Aivaras Kaselis, Renatas Dijokas ir Arvydas Krikščiūnas.

Kitą savaitgalį merginos varžysis Šiaulių "Ątžalyno" tarptautiname turnyre.