Baigėsi Lietuvos U23 čempionatas

Šeštadienį Šiauliuose baigėsi Lietuvos iki 23 metų pirmenybės. Jose, kaip ir pirmą varžybų dieną, pasiekta keletas geriausių šio sezono rezultatų bei įrašytos naujos eilutės visų laikų geriausiųjų sąrašuose.
Gintarė Kubiliūtė
Gintarė Kubiliūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Egidijus Dilys laimėjo 200 metrų bėgimą, įveikęs distanciją per 21.39 sekundės. Atrankiniame bėgime jis bėgo dar greičiau – 21.24. Tai penktas rezultatas Lietuvos istorijoje ir geriausias šiame sezone. E.Dilys įvykdė Europos U23 čempionato Kaune normatyvą.

Alfredo Pliadžio nuotr./Zinaida Sendriūtė

Disko metimo rungtyje be konkurencijos dalyvavusi pajėgiausia šalies metikė, olimpietė Zinaida Sendriūtė, pirmą kartą įveikė 60 metrų ribą – 60.21. Tai yra penktas rezultatas šalies istorijoje.

3000 metrų bėgime su kliūtimis Gintarė Kubiliūtė pasiekė Lietuvos 19-mečių rekordą (10:37.78). Tai antras rezultatas Lietuvoje – greičiau yra bėgusi tik Rasa Troup.

Silvestras Guogis pasiekė 10 rezultatą istorijoje 400 metrų barjeriniame bėgime – 52.41 sekundės.

Galutiniai komandiniai čempionato rezultatai paaiškės po kūjo metimo rungties birželio 17 dieną.

Visus rezultatus rasite čia.

Alfredo Pliadžio nuotr./Vitalija Dejeva

Taip pat baigėsi ir jaunimo (U20) pirmenybės. Tomas Reklys 200 metų nubėgo per 21.56 sekundės. Tai 9–11 rezultatas Lietuvoje per visą rungties istoriją.

Vitalija Dejeva šuolyje su kartimi įveikė 3.50 metro ir tapo sezono lydere Lietuvoje. Taip pat šuolininkė pakartojo Lietuvos 17-mečių rekordą.