Egidijus Dilys bėgs universiados 200 m rungties ketvirtfinalyje

XXVII-osios vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyre sėkmingai 200 m bėgimo atrankos varžybų barjerą įveikė bei į ketvirtfinalį pateko Egidijus Dilys.
Egidijus Dilys pateko į universiados ketvirtfinalį
Egidijus Dilys pateko į universiados ketvirtfinalį / Alfredo Pliadžio nuotr.
Temos: 1 Bėgimas

Lietuvis penktajame atrankos bėgime sugaišo 21,37 sekundės ir, nusileidęs tik japonui Shotai Iizukai (21,09 sek.), užėmė antrąją vietą bei tiesiogiai pateko į kitą etapą. Bendroje įskaitoje E. Dilys užėmė dvyliktąją vietą.

Nepasisekė Žilvinui Adomavičiui, kuris šeštajame atrankos bėgime distanciją įveikė per 22,05 sekundės bei liko penktas, bei nepateko į ketvirtfinalį, o bendroje įskaitoje tenkinosi tik 33-ąja pozicija tarp 65-ių dalyvių.

Grečiausiai 200 m kvalifikacinėse varžybose bėgo kanadietis Oluwasegunas Victoras Nakinde (20,84 sek.), Rasheedas Dwyeras (21,00 sek.) iš Jamaikos ir kinas Dongshi Gao (21,01 sek.).