Eglė Staišiūnaitė pasiekė asmeninį rekordą, bet nepateko į Europos čempionato finalą

Ketvirtadienį Ciuriche tęsėsi Europos lengvosios atletikos čempionatas. Vakarinėje sesijoje startavo vienintelė lietuvė. Bėgikė Eglė Staišiūnaitė 400 m barjerinio bėgimo pusfinalyje liko vienuolikta tarp šešiolikos dalyvių ir į finalą neprasibrovė.
Eglė Staišiūnaitė
Eglė Staišiūnaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Antrajame pusfinalio bėgime lietuvė distanciją įveikė per 56,39 sek ir pagerino savo asmenį rekordą, tačiau į finalą nepateko. Savo pusfinalio bėgime lietuvė finišavo šešta ir čempionate užėmė 11 vietą.

Į finalą pateko po tris bėgikes iš kiekvieno pusfinalio bėgimo ir dar dvi pagal greičiausią rezultatą.

Trečiadienį 400 m barjerinio bėgimo trečiajame atrankos bėgime Eglė Staišiūnaitė pasidalino trečią vietą su ruse Irina Davydova (57.51) ir pateko į pusfinalį.