Ėjikė Kristina Saltanovič Barselonoje finišavo septinta

Europos lengvosios atletikos pirmenybių Ispanijoje sportinio ėjimo varžybose trečiadienį septintą vietą užėmė 35 metų Kristina Saltanovič.
Kristina Saltanovič
Kristina Saltanovič / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvos sportininkė 20 km distanciją nužingsniavo per 1 valandą 31 minutę 40 sekundžių ir, pagerinusi geriausią sezono rezultatą šalyje, pakartojo savo 2002 metų pasiekimą Senojo žemyno pirmenybėse.

Europos čempione tapo 25 metų olimpinė bei pasaulio čempionė Olga Kaniškina. Ji nuotolį įveikė per 1 valandą 27 minutes 44 sekundes ir, pagerinusi geriausią sezono rezultatą pasaulyje, net 1 minute  11 sekundžių aplenkė sidabrą iškovojusią tėvynainę Anisją Kirdiapkiną.

Bronzos medalis atiteko dar vienai Rusijos atstovei Verai Sokolovai – 1 val. 29 min. 32 sek.

Europos pirmenybių debiutantės 25 metų Brigita Virbalytė-Dimšienė (1:35:00) ir 27 metų Neringa Aidietytė (1:37:32) užėmė atitinkamai tryliktą ir penkioliktą vietas tarp 16-os finišavusių sportininkių.

Dvi ėjikės trečiadienį buvo diskvalifikuotos, o dar keturios nebaigė distancijos.