Estijos „Aukso lygoje” – dvi pergalės

Trečiadienį Taline vyko „Kuldliiga” („Aukso lyga”) lengvosios atletikos žiemos sezono trečiasis, baigiamasis etapas. Lietuvos sportininkai laimėjo dvi rungtis.
Trišuolininkas Mantas Dilys
Trišuolininkas Mantas Dilys / Alfredo Pliadžio nuotr.

Vyrų trišuolį laimėjo Mantas Dilys (15,84), o šuolyje į tolį lietuvis buvo antras (7,02 metro). Latvis Janis Leitis nušoko 7,60.

Egidijus Dilys buvo greičiausias 200 m distancijoje (21,85).

Sonata Tamošaitytė jau ketvirtą kartą šiame sezone pagerino asmeninį rekordą ir užėmė antrą vietą 60 metrų barjeriniame bėgime (8,28 sekundės). Nugalėjo rusė Jekaterina Štepa – 8,21

Šuoliuose į aukštį Raivydas Stanys užėmė antrą vietą (2,15), o Karina Vnukova – trečią (1.76). Tarp vyrų nugalėjo latvis Normundsas Populsas (2,19), tarp moterų – estė Anna Iljuščenko (1,86)

Jolanta Verseckaitė trišuolyje liko ketvirta (12,92), o toliausiai skriejo rusė Anna Piatych – 14,04 metro.

800 m bėgime Karolis Martišauskas finišavo trečias (1:57,38), Inga Kalvaitytė – antra (2:20,06), Jurgita Gedvygaitė – trečia (2:26,93). Vyrų bėgimą laimėjo ukrainietis Olegas Lobanovas (1:51,86), moterų – latvė Polina Jelizarova (2:10,53).

Toliau stebina pajėgiausia Estijos šuolininkė į tolį Ksenija Balta. Neseniai pagerinusi Estijos rekordą 60 metrų barjeriniame bėgime, ji šį kartą startavo 60 metrų distancijoje. Iki dar vieno nacionalinio rekordo Ksenijai pritrūko vos 0,04 sekundės – 7,34 sekundžių rezultatas jai garantavo antrą vietą