Finale paskutinė likusi Z.Sendriūtė: „Persiilsėjau“

Paskutinę pasaulio lengvosios atletikos čempionato dieną Londone lietuvių pasirodymą užbaigė disko metikė Zinaida Sendriūtė. Lietuvė finale užėmė paskutinę – 12-ąją vietą.
Zinaida Sendriūtė
Zinaida Sendriūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Visi trys lengvaatletės bandymai finale buvo nesėkmingi. Po pasirodymo lietuvė skundėsi, kad pasitaikė ne ta diena.

„Ne mano diena. Kvalifikacijoje jaučiausi gerai, o šiandien kažkaip ne taip. Ne ta diena. Turbūt persiilsėjau. Laisva diena gali duoti pliusų arba minusų. Esu darbinis žmogus ir man buvo per daug poilsio“, – trumpai savo pasirodymą pasaulio čempionate komentavo Z.Sendriūtė.

Pasaulio čempione tapo kroatė Sandra Perkovič, diską nusviedusi 70,31 m. Sidabras atiteko australei Dani Stevens (69,64), o bronza prancūzei Melinai Robert-Michon (66,21).

32-ejų disko metikei tai buvo jau penktas pasaulio čempionatas. Aukščiausią vietą Z.Sendriūtė užėmė pasaulio čempionate Maskvoje – devintąją.

Zinaidos Sendriūtės pasirodymas finale
Pirmas bandymas Antras bandymas Trečias bandymas
X X X

Atrankoje Z.Sendriūtė diską numetė 61,48 m ir pagerino savo sezono rezultatą. Per savo karjerą lietuvė toliausiai diską yra metusi 65,97 m.

Po 12 metų pertraukos Lietuvos lengvaatlečiai pasaulio čempionate Londone iškovojo medalį. Auksu pasipuošė disko metikas Andrius Gudžius. Iš viso Lietuvai atstovavo 15-a lengvaatlečių.

Medalių lentelėje Lietuva užėmė 19-ąją vietą. Pirmoje vietoje su 27 medaliais yra JAV.