Laimėjęs 800 m bėgimo finalą Benediktas Mickus iškovojo kelialapį į jaunimo olimpines žaidynes

Azerbaidžano sostinėje sekmadienį pasibaigusiose II jaunimo olimpinių žaidynių Europos zonos lengvosios atletikos atrankos varžybose trečiąjį kelialapį į Kiniją iškovojo vidutinių nuotolių bėgikas 800 m distancijoje triumfavęs Benediktas Mickus.
Benediktas Mickus
Benediktas Mickus / Alfredo Pliadžio (LTOK) nuotr.

Lietuvis nuotolį finale nubėgo per 1 minutę 52,29 sekundės ir, pagerinęs asmeninį rekordą, 0,22 sekundės aplenkė antroje vietoje likusį rusą Ilją Selivanovą bei 0,61 sekundės - trečiąją poziciją užėmusį rumuną Madaliną Dorianą Ghebaną.

Visi trys prizininkai iškovojo kelialapius į II jaunimo olimpines žaidynes, kurios vyks Kinijoje.

Anksčiau kelialapius į II jaunimo olimpines žaidynes iš lietuvių iškovojo kūjo metikas Tomas Vasiliauskas ir rutulio stūmikas Karolis Maisuradzė.