Lietuviai savaitgalio bėgimuose

Prasidėjo įvairiausių bėgimų sezonas – mūsų šalies bėgikų šį savaitgalį galima buvo sutikti visoje Europoje – nuo Lenkijos iki Ispanijos.
Tradiciniame Detroito maratone dalyvavo per 19 tūkst. bėgikų
Pasaulio maratonuose startuoja vis daugiau lietuvių / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Lietuviai Bėgimas

Hamburgo maratone, kuriame dalyvavo daugiau nei 10000 bėgikų, 60 vietą užėmė Robertas Zaicevas (2:44,22). Nugalėjo Wilfredas Kigenas, žinoma iš Kenijos – 2:09,22

Į devintąjį „Cracovia" maratoną Krokuvoje buvo išvykę daugiau kaip 10 lietuvių. Geriausiai pasirodęs Alfonsas Kazlauskas užėmė 29 vietą (2:47,47), Gytė Norgilienė – 7 vietą (2:56,11). Tarp vyrų greičiausias buvo 27-metis etiopas Abebe Dagane 2:16,12, tarp moterų – irgi etiopė Geta Terekegh Eteferahu (2:37,22).

Lietuvos ultramaratonininkai dalyvavo „Self Transcendence Race" varžybose Nitroje (Slovakija). 12 valandų bėgime Egidijus Auškalnis buvo antras (110.855 kilometro). 6 valandų bėgime 16 vietą užėmė Antanas Barancovas (50.782). Ten pat vykusį 10 kilometrų „sprintą” laimėjo Tadas Kavaliauskas (34,40).

Ispanijos klubų čempionato vienos iš aukščiausio diviziono grupių varžybose Ourensėje Robertas Geralavičius finišavo ketvirtas 1500 m bėgime (3:58,91).