Martynas Jurgilas – 10,34!

Lietuvos sprinteris Martynas Jurgilas, atsigaunantis po traumos, varžybose JAV demonstruoja vis gerėjančią sportinę formą – šeštadienį „Ward Haylett Invitational” varžybose Kanzase jis 100 metrų distanciją įveikė per 10,34 sekundės.
Martynas Jurgilas
Martynas Jurgilas / Asmeninio archyvo nuotr.

Martynas šias varžybas laimėjo, šis rezultatas būtų jo asmeninis rekordas, tačiau finalinio bėgimo metu pūtė kiek per stiprus palankus vėjas – +2,7 metro per sekundę (leidžiamas greitis – +2,0). Tad M.Jurgilo asmeniniu rekordu išlieka 10,41 sekundės rezultatas. Šis rezultatas taip pat būtų antras Lietuvos istorijoje – per 10,33 sekundės 1992 metais yra bėgęs Kastytis Klimas. Antras Kanzase liko Everettas Walkeris (10,35), trečias – Jeremy Hardy (10,51).

Tomas Kirielius šiose varžybose startavo 110 metrų barjeriniame bėgime – jis liko 7, distancijoje sugaišęs 15,53 sekundės. Nugalėjo Kirklandas Thorntonas – 13,65.

Kitas Lietuvos daugiakovininkas Mantas Šilkauskas išbandė jėgas disko metimo sektoriuje – geriausias jo bandymas buvo ties 37,22 metro riba – 16 rezultatas tarp 21 dalyvio. Nugalėjo Johnas Talbertas – 54,74 metro.