Pasaulio ultramaratono čempionate Aleksandras Sorokinas užėmė 33-ąją vietą

Penktadienį Katare pasibaigusiame 27-ajame pasaulio ultramaratono (100 km bėgimo) čempionate geriausiai iš Lietuvos atletų pasirodęs Aleksandras Sorokinas užėmė trisdešimt trečią vietą – aukščiausią per visą mūsų ultramaratonininkų dalyvavimo šiose varžybose istoriją.
Lietuvos ultramaratono rinktinė
Lietuvos ultramaratono rinktinė / Lietuvos ultra bėgikų draugijos nuotr.

A.Sorokinas nuotolį nubėgo per 7 valandas 30 minučių ir 26 sekundes bei 1 valandą 2 minutes ir 43 sekundes pralaimėjo čempionu tapusiam amerikiečiui Maksui Kingui.

Sidabras atiteko švedui Jonui Buudui (6:32:04), bronza – ispanui Jose Antonio Requejo (6:37:01).

Vaidas Žlabys (8:08:51) liko 58-as, Vaidotas Baužys (9:33:17) – finišo liniją kirto 86-as.

Komandų rikiuotėje Lietuvos vyrai aplenkė argentiniečius ir liko septynioliktoje vietoje.

Moterų grupėje visos lietuvės finišavo penktajame dešimtuke – Viktorija Tomaševičienė (10:33:47) buvo 42-a, Vaiva Skipitienė (11:20:16) – 45-ta, o Danguolė Bičkūnienė (11:20:16) – 46-ta.

Nugalėjo britė Ellie Greenwood – 7 valandos 30 minučių ir 50 sekundžių. Antra finišavo japonė Chiyuki Mochzuki (7:38:23), trečia – britė Joasia Zakrzewski (7:42:02).