Rusijoje vyko 100 kilometrų bėgimas

Pamaskvės miestelyje Puščine vyko 100 kilometrų bėgimo Rusijos čempionatas. Didžiajame maratone savo jėgas išmėgino 17 vyrų ir 4 moterys. Beje, trasą baigė ne visi.
Maratonas
Maratonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Rusija Bėgimas

Tarp vyrų nugalėjo maskvietis Vsevolodas Chudiakovas. 20-metis sportininkas įveikė distanciją per 6:47:59 valandos. Antras buvo Igoris Tiažkorobas, trečias – Aleksejus Izmailovas.

Palyginimui – savaitgalį vykusi ultramaratoną Lietuvoje Nida–Klaipėda–Būtingė laimėjęs Ruslanas Seitkalyjevas 101 kilometro distanciją įveikė per 7:27.16 val.

Distanciją baigė vos dvi moterys. Maratonas vyko labai nepalankiomis oro sąlygomis. Iš 17 vyrų finišavo vos 8-i. Tarp moterų greičiausia buvo Oksana Akimenkova – 8:16:24. Nidoje Sada Bukšnienė nuotolį įveikė per 9:26:25.