Rytis Sakalauskas universiados 100 metrų sprinto varžybose liko septintas

Vasaros universiados Kazanėje (Rusija) lengvosios atletikos turnyro vyrų 100 m bėgimo finale Rytis Sakalauskas liko septintas.
Rytis Sakalauskas
Rytis Sakalauskas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Lietuvis pirmadienį finaliniame bėgime distanciją įveikė per 10,30 sekundės ir, pakartojęs asmeninį sezono rekordą, aplenkė tik rusą Michailą Idrisovą (10,64 sek.).

Trumpojo sprinto čempionu tapo asmeninį rekordą pakartojęs Anaso Jobodwana (10,10 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, sidabras atiteko japonui Ryotai Yamagatai (10,21 sek.), bronza – Dramblio Kaulo Kranto atstovui Hua Wilfriedui Serge'ui Koffiui (10,21 sek.).

Taip pat 10,21 sekundės finale sugaišęs ukrainietis Sergejus Smelykas liko ketvirtas.

Kiek anksčiau pirmadienį R.Sakalauskas lyjant lietui antrajame pusfinalio bėgime sugaišo 10,37 sekundės ir užėmė trečiąją vietą bei pateko tarp keturių šio bėgimo dalyvių, iškovojusių kelialapius į finalą. Tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių R. akalauskas užėmė šeštąją vietą.

Grečiausiai pusfinalyje 100 m bėgo A.Jobodwana (10,29 sek.), H.W.Serge'as Koffis (10,32 sek.), kanadietis Samuelis Appiahas Adjei'us Effahas bei R.Yamagata (abu 10,34 sek.). Lietuvį taip pat aplenkė ir ukrainietis Igoris Bodrovas (10,36 sek.).