Usaino Bolto dublis

Tris kartus olimpinis čempionas Usainas Boltas Jamaikos lengvosios atletikos čempionate laimėjo ir 200 metrų bėgimo rungtį. Jis distanciją įveikė per 20,25 sekundės. Bėgančiam sportininkui trukdė 2,5 metro per sekundę stiprumo priešinis vėjas.
Usain Bolt
Usainas Boltas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Bėgimas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Veronica Campbell-Brown

„Jaučiuosi gerai, nors jaučiuosi šiek tiek pavargęs, mat dar nesu pasiekęs geriausios fizinės formos”, – sakė bėgikas po finišo.

200 metrų bėgimo olimpinė čempionė Veronica Campbell-Brown taip pat neturėjo problemų šioje distancijoje – 22,40 sekundės. Antra liko Shelli Ann Freiser – 22,58 sekundės.

100 metrų su barjerais greičiausiai įveikė Delorin Ennis-London – 12,79 sekundės.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams