Velintėlis pateko į pusfinalį

Trečiadienis – antroji studentų universiados lengvosios atletikos varžybų diena. Pirmieji Belgrado arenose jėgas išbandė barjerininkas Valdas Valintėlis bei ieties metikas Ramūnas Butkus.
Valdas Valintėlis
Valdas Valintėlis / Alfredo Pliadžio nuotr.

V.Valintėlis ketvirtajame 400 metrų barjerinio bėgimo atrankos bėgime užėmė penktą vietą – 52,60 sekundės. Tai buvo greičiausias kvalifikacinis bėgimas, tad šio rezultato užteko, kad patektų į pusfinalį. Bendrojoje įskaitoje V.Valintėlio rezultatas – tryliktas. Geriausią laiką parodė Michaelis Butheelas iš Belgijos – 49,78 sekundės.

R.Butkus geriausiu bandymu ietį numetė 64,46 metro (sėkmingas buvo tik pirmasis lietuvio bandymas iš trijų) ir savo atrankos grupėje liko 13-as. Sportininkas į finalą nepateko, o bendrojoje įskaitoje jam pripažinta 27 vieta. Kvalifikaciją laimėjo Stuartas Farquharas iš Naujosios Zelandijos (79,49 metro).

Pagrindiniai startai lengvaatlečių laukia vakare – 100 metrų bėgimo pusfinaliuose kovos Lina Grinčikaitė, Silvija Peseckaitė, Rytis Sakalauskas, 800 metrų – Aina Valtkevičiūtė. Be to, vyks moterų disko metimo finalas, kuriame dalyvaus Zinaida Sendriūtė.