„Walking Challenge“ startavo Portugalijoje

Portugalijoje vyko pirmasis IAAF „Walking Challenge” sportinio ėjimo etapas – 19-asis „Grande Premio Internacional” turnyras.
Erik Tysse
Erik Tysse / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Portugalija

Sportininkus lepino 24 laipsnių šiluma ir glumino stipraus vėjo gūsiai. Pirmą kartą per pastaruosius 9 metus moterų 20 kilometrų ėjimo varžybas laimėjo šeimininkė – Vera Santos distanciją įveikė per 1:29,16 valandos. Antra buvo vokietė Malani Seeger (1:30,11) – tai buvo pirmasis jos startas po motinystės atostogų. Trečia – Ispanijai atstovaujanti vengrė Julia Takac (1:30,20).

Vyrų 20 kilometrų distancijoje greičiausias buvo norvegas Erikas Tysse – 1:20,08. Skandinavas Portugalijoje laimėjo ir prieš dvejus metus. Antras atėjo Europos 50 kilometrų ėjimo čempionas prancūzas Yohanas Dinizas (1:20,23), trečias – kinas Zen Vanas (1:20,42). Favoritu laikytas meksikietis Ederas Sanczesas liko tik penktas – 1:21,45.

Kitas IAAF „Walking Challenge“ etapas bus surengtas gegužės 1 dieną Ispanijoje – varžybos vadinsis „Sesto San Giovanni”. Priminsime, kad vienas šių prestižinių varžybų etapas birželio 11 dieną vyks Alytuje.