Živilė Balčiūnaitė Lenkijoje laimėjo pusmaratonį ir pasiekė Lietuvos metų rezultatą

Po diskvalifikacijos į profesionalų sportą neseniai grįžusi tituluočiausia Lietuvos maratono bėgikė Živilė Balčiūnaitė laimėjo pusės maratono bėgimo varžybas Lenkijoje.
Živilės Balčiūnaitės vardo bėgimas Vilniuje
Živilė Balčiūnaitė / Alfredo Pliadžio nuotr.

„Koscianski Polmaraton“ bėgime, kuris vyko jau 8-ą kartą, lietuvė sugaišo 1 valandą 13 min. ir 19 sek. – tai geriausias Lietuvos sportininkių pasirodymas šiemet.

Antrą vietą užėmė Rusijos stajerė Tatjana Vilisova (1:14:07), trečią – baltarusė Anastasija Daškevič (1:15:03).

Vyrų varžybų nugalėtoju tarp vyrų tapo Kenijos bėgikas Bowenas Mosesas (1:02:12), kuris aplenkė savo tautietį Sawe'ą Elishą Kiprotichą (1:04:04). Ukrainos lengvaatletis Vitalijus Šafaras (1:05:31) užėmė trečią vietą.