Amerikietis įspūdingai išgelbėjo „Real“ komandą nuo kone garantuoto įvarčio

Tony Beltranas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Tony Beltranas
0

Aukščiausioje JAV profesionalų futbolo lygoje (MLS) – įspūdingo žaidimo gynyboje pavyzdys. Solt Leik Sičio „Real“ gynėjas Tony Beltranas efektingai išmušdamas kamuolį savo komandą išgelbėjo nuo kone garantuoto įvarčio.

Tai buvo MLS Vakarų konferencijos atsakomasis pusfinalio mačas, kuriame „Real“ pralaimėjo Sietlo „Sounders“ komandai 0:2, tačiau pateko į kitą etapą, nes pirmąsias rungtynes buvo laimėjusi rezultatu 3:0. Taigi epizodas pirmojo kėlinio pabaigoje, kai puikiai sužaidė T.Beltranas, galutinei serijos baigčiai, galima sakyti, buvo itin svarbus.

36 rungtynių minutę „Real“ vartininkas Nickas Rimando iškumščiavo kamuolį po aukšto perdavimo į baudos aikštelę, tačiau parkritęs ant žemės nespėjo grįžti į savo poziciją, taip palikdamas vartus visiškai tuščius.

Sietlo žaidėjas Jeffas Parke'as bandė tuo pasinaudoti. Jo smūgis į vartus atrodė idealus, tačiau „Real“ komandą nuo įvarčio išgelbėjo puiki 24-erių metų T.Beltrano reakcija.

Beje, šis mačas tapo atsisveikinimo rungtynėmis 41-erių Sietlo komandos vartininkui Kasey Kelleriui, kuris nusprendė baigti profesionalo karjerą. K.Kelleris didžiąją karjeros dalį praleido Europoje, žaisdamas „Tottenham“, „Borussia M.“, „Fulham“ ir kituose klubuose.