Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2019 sausio 6d. 14:59

Buvęs UFC kovotojas Sarajeve apgynė prie naktinio klubo užpultą merginą

Merginos užpuolimas prie naktinio klubo Sarajeve
Stopkadras / Merginos užpuolimas prie naktinio klubo Sarajeve

Buvęs UFC kovotojas, mišrių kovos menų veteranas Denisas Stojničius (12-3-0) prie naktinio klubo Sarajeve, Bosnijoje ir Hercegovinoje, apgynė chuligano užpultą merginą.

Incidentas įvyko prie įėjimo, todėl viską užfiksavo stebėjimo kamera.

Iš klubo išėjusią merginą pavijo vyriškis, griebęs merginai už plaukų ir nutempęs už mašinos.

Laimei, netrukus pasirodė apsaugos darbuotojams talkinęs D.Stojničius, kuris smogė užpuolikui ir parvertė jį ant žemės.

„Ekrane pamatęs tą Dorianą Gray'ų, aukštą vyriškį, kuris savo fizinėmis proporcijomis ir mane pranoksta, smūgiuojantį merginai, akimirksniu išbėgau į lauką“, – „Crna Hronika“ apie įvykį kalbėjo 38-erių D.Stojničius.

Pasak jo, mergina nenorėjo apie incidentą informuoti policiją. „Įsodinome ją į taksi, kad saugiai pravažiuotų namo“, – sakė bosnių kovotojas.

VIDEO: Buvęs UFC kovotojas prie naktinio klubo apgynė merginą

„Deja, mūsų šalyje smurto prieš moteris pasitaiko vis daugiau ir daugiau, o mano, kaip vyro ir kaip piliečio, pareiga pasirūpinti, kad visi klube jaustųsi saugiai. Ypač moterys, kurios yra švelnesnės būtybės“.

UFC turnyruose D.Stojničius kovojo dukart ir abu kartus pralaimėjo, tačiau po pasirodymo UFC kitų organizacijų kovose pasiekė devynias pergales iš eilės. Paskutinį kartą kovojo 2016 metų gegužę, kai techniniu nokautu įveikė Christianą M'Pumbu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką