Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 9d. 15:39

Futbolo įsibrovėlių pasekmės: Rusijoje – Roberto Carloso parašas, Kolumbijoje – žaidėjų spyriai

Rusijoje (kairėje) futbolininkai su įsibrovėliu glėbesčiavosi, o Kolumbijoje – puolė spardyti.
Kadras iš video / Rusijoje (kairėje) futbolininkai su įsibrovėliu glėbesčiavosi, o Kolumbijoje – puolė spardyti.

Išbėgti į aikštelę futbolo rungtynių metu tampa mada. Ne išimtis ir šis savaitgalis, kai žiūrovai dėmesį į save tokiu būdu atkreipė Rusijoje ir Kolumbijoje. Tiesa, įsibrovėlių istorijos – visiškai skirtingos.

Rusijos futbolo čempionate įsibrovėlis buvo sutiktas kone ištiestomis rankomis. Machačkalos „Anži“ ir „Volga“ rungtynėse į aikštelę išbėgęs žiūrovas pasileido tiesiai prie garsiojo Roberto Carloso. Pribėgęs prie brazilo, įsibrovėlis pargriuvo, tačiau futbolininkas padėjo jam atsistoti.

Paaiškėjo, jog sirgalių išbėgti į aikštelę pastūmėjo nekaltas noras – gauti R.Carloso autografą. Brazilas šį įsibrovėlio tikslą mielai išpildė ir dar pridėjo apsikabinimą.

Verta pažymėti, jog R.Carlosui pasirašius, žiūrovas, tikriausiai bijodamas apsaugos, dėjo į kojas, tačiau futbolininkas jį pasivijo ir... grąžino rašymo priemonę.

Priešingai įsibrovėlis buvo sutiktas Kolumbijoje. „Junior“ ir „Jaguares“ klubų dvikovoje futbolininkai anaiptol nebuvo nusiteikę svetingai. Dalis jų aikštelėje neleistinai pasirodžiusį žiūrovą nusprendė „pamokyti“ spyriais.

Įsibrovėliui pavyko išsisukti, tačiau dėl netikėto „sutikimo“ jis prarado norą lakstyti po aikštelę ir pats pasidavė apsaugai.

Temos: 1 Futbolas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką