Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2012 balandžio 30d. 15:08

Kraupus smūgis galva į žemę: Australijos motociklininkė nesėkmingai nusileido nuo 23 metrų tramplino

Australė atsipirko lūžusiu riešu
Australė atsipirko lūžusiu riešu

Australijos motociklininkė Emma McFerran gali save vadinti laimės kūdikiu. Bent jau taip ją drąsiai vadina 23-ejų metų merginos brolis. Jis pranešė, kad sesuo išvengė sunkių sužeidimų po kraupaus nusileidimo motociklu.

E. McFerran varžybos gimtinėje virto košmaru. Paskutinę minutę sulaukusi kvietimo į FMX pasirodymą, ji sutiko dalyvauti, tačiau laiku nesulaukė savojo motociklo.

Nuo beveik 23 metrų aukščio tramplino ji ryžosi šokti su kitu motociklu.  Nemažai patirties turėjusi australė, susirinkusiųjų siaubui nusileido itin nesėkmingai – su galva į žemę.

Sportininkė neprarado sąmonės, bet iškart buvo nugabenta į Darwino ligoninę. Ten medikai E.McFerran nustatė riešo lūžį. Rimtesnių sužalojimų merginai pavyko išvengti.

„Jūs negalite net įsivaizduoti, kokį siaubą aš patyriau matydamas Emmos nusileidimą. Tai buvo sunkiausios ir baisiausios akimirkos mano gyvenime.  Jeigu ji nuspręstų nutraukti savo karjerą ir daugiau nebešokinėti, aš būčiau pats laimingiausias žmogus žemėje“, – sakė motociklininkės brolis.

VIDEO: crash.mts

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką