Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Nuogalių sporto šakų paletę papildė ir „nuogalių stalo tenisas“

N-18
Nuogalių sporto varžybos – ne naujiena
Barcroft / Nuogalių sporto varžybos – ne naujiena
Šaltinis: 15min
0
A A

Didžiosios Britanijos sostinės Londono „Bounce“ prestižiniame klube praėjusią savaitę buvo surengtas pirmasis „nuogalių stalo teniso čempionatas“. Nors į varžybas buvo kviečiami visi norintys išbandyti save prie teniso stalo, vis dėlto, pirmam nuogalių čempionatui buvo pakviesti ne profesionalūs sportininkai ar mėgėjai, o modeliai.

Kaip teigė organizatoriai, toks „nuogalių stalo teniso čempionatas“ bus kasmetinis ir kitais metais bus laukiami ir sportininkai. Be to, „Bounce“ klube varžybas surengę organizatoriai tikino, kad šiuo čempionatu jie prisideda prie olimpinės sporto šakos – stalo teniso – populiarinimo.

Jokių duomenų, kas nugalėjo šiose nuogalių stalo teniso varžybose, nepateikiama.

Nuogalių čempionatai ar varžybos – ne naujiena. 15min.lt pateikia nuotraukas iš nuogalių regbio, nusileidimo su rogutėmis, futbolo, bėgimo su kliūtimis ar dviračių varžybų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką