Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 4d. 22:08

Pergales skinantys „Raptors“ krepšininkai ir Jonas Valančiūnas toliau juokauja su žurnalistais

Jonas Valančiūnas su NBA žurnalistais
youtube.com/Toronto Raptors stopkadras / Jonas Valančiūnas su NBA žurnalistais

„Toronto Raptors“ klubo lietuvis Jonas Valančiūnas, prieš kelias savaites iškrėtęs pokštą žurnalistams, atrodo, užkrėtė tuo visą savo komandą. Tai turbūt nėra sunku, nes Toronto krepšininkai NBA pirmenybėse jau iškovojo penkias pergales paeiliui ir yra geros nuotaikos.

Kanados klubo „Youtube“ svetainės paskyroje išplatintame vaizdo įraše matyti naujausias J.Valančiūno ir komandos draugo pokštas.

Mattas Devlinas ir Jackas Armstrongas filmavo reportažą iš „Raptors“ treniruotės, kai prie jų piktais veidais priėjo Amiras Johnsonas ir J.Valančiūnas.

Abu krepšininkai bandė nutaisyti itin rimtus veidus, nors matyti, kad jiems sunku sulaikyti šypseną. Tai pralinksmino abu žurnalistus. Jie netrukus pasikvietė A.Johnsoną prie kamerų, kad užduotų porą klausimų tačiau J.Valančiūnas to neleido – nusitempė komandos draugą toliau treniruotis.

VIDEO: Jonas Valančiūnas ir Amiras Johnsonas juokauja su žurnalistais

Balsuokite už Joną Valančiūną, kad šis patektų į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes. Tai galite daryti taip: Balsuokite per „Facebook“ – komentuokite NBA „Facebook“ puslapyje arba NBA komandos puslapyje. Komentare būtinai paminėkite „Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV“. Balsuoti per „Facebook“ galite kasdien. Balsuokite per „Twitter“ – siųskite „Twitter“ žinutę būtinai paminėdami „Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV“. Persiųstos žinutės ir mėgstamos žinutės nesiskaičiuoja. Balsuoti per „Twitter“ galite kasdien. Balsuokite per „Instagram“, siųskite sukurtą nuotrauką komentare būtinai paminėdami „Jonas Valanciunas #NBABallot #VoteJV“. Komentarai ant draugų nuotraukų nesiskaito – tai turi būti jūsų išsiųsta nuotrauka. Balsuoti per „Instagram“ galite kasdien. Balsuokite interneto puslapyje – parinkite Joną vienu iš žaidėjų. Balsuoti šiame Interneto puslapyje galite kasdien. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką