Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Protingiausias žalgirietis Mindaugas Kuzminskas apie mistinį pasaulį: „Tikiu dvasiomis ir ateiviais, bet ne pasaulio pabaiga“

Mindaugas Kuzminskas
Asmeninio arch. nuotr. / Mindaugas Kuzminskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jaunasis Kauno „Žalgirio“ puolėjas Mindaugas Kuzminskas praėjusio sezono metu „Žalgirio radijo“ vykdytame „Protų mūšyje“ buvo pripažintas protingiausiu žalgiriečiu. Regis, krepšininkui nesvetimas racionalus mąstymas, todėl pabandėme išsiaiškinti, ką jis galvoja apie mistinius ir nerealius dalykus.

Tiesa ta, kad M.Kuzminskas netiki pasaulio pabaiga, bet mano, kad mokslininkams pavyks užmegzti ryšį su ateiviais. Be to, žaidėjas žino, kad kviestis dvasių nevalia, todėl ir neketina to daryti.

- Dažnai žiūrite siaubo filmus? – Zalgiris.lt paklausė M.Kuzminsko.

- Retai, tačiau kartais pasitaiko, kad žiūrime su drauge vakarais. Tiesa, žiūriu ne tuos, kurie yra šlykštūs, o tuos, kurie yra susiję su žmogaus psichologija. Vienas geresnių „Kuždesių sala“. Išties, retai tenka žiūrėti šio žanro filmus. Nebūna ir taip, kad žiūrėdamas ne vienas juokčiausi, o likęs vienas išsigąsčiau.

- Ar mėgstate mokslinę fantastiką bei siaubo literatūrą?

- Nemėgstu. O ypač didelę antipatiją jaučiu mokslinei fantastikai – tiek filmams, tiek knygoms.

Vaikystėje bijojau traktorių, dabar bijau tamsos, sakė M.Kuzminskas

- Tikite pasaulio pabaiga? Kokia jos versija jums atrodo juokingiausia?

- Pasaulio pabaiga netikiu, nors gal kada nors kas nors ir nutiks. Juokingiausia, tikriausiai, kad žemę kada nors užgrobs ateiviai ir nužudys visus žmones. Absurdiškos kalbos ir apie majų kalendorių. Kiekvienas kalendorius kada nors pasibaigia ir kiekvienas metais būna sudaromas naujas.

- Ar tikite ateiviais?

- Tikiu, nors nemanau, kad jie atskris į žemę, kad užgrobtų ją. Taip pat, tikiu, kad kada nors mokslininkams pavyks užmegzti su jais ryšį.

- Ką manote apie dvasių kvietimą? Kokiais dar mistiniais dalykais tikite?

- Tikiu dvasiomis, todėl nesu bandęs jų kviestis. Tie, kurie netiki, bando kviestis ir tada nutinka kas nors blogo. Girdėjau, kad prisikvietus būna sunku išvaryti, o man tokių svečių nereikia. Nesu ir mistinių padarų mėgėjas. Labiau vertinu realybę.

- Ką manote apie būrėjas?

- Netikiu jų galiomis, nors esu pas keletą apsilankęs iš smalsumo. Kai jų pranašystė išsipildo, galvoji, kad gal jos ir turi kokių nors galių, tačiau, kai neišsipildo, ir pamiršti, kad pas tokią lankeisi. Žmogus pats kuria ir planuoja savo gyvenimą, todėl pas jas lankytis neverta.

- Ar esate religingas?

- Taip, kaip tik neseniai lankiausi bažnyčioje. Ėjau komunijos, visai neseniai buvau išpažinties. Gaila, kad būna nedaug laisvo laiko, kad galėčiau apsilankyti dažniau.

- Ko labiausiai bijojote vaikystėje ir ko bijote dabar?

- Vaikystėje bijojau traktorių. Anksčiau mane gąsdindavo: „Neik prie vandens, ten yra nuskendęs traktorius“. Dabar bijau tamsos.

- Galbūt vaikystėje turėjote kokį nors stebuklingą herojų?

- Ne, nebuvau filmukų maniakas. Labiausiai mėgau „Tomą ir Džerį“, o tai buvo visiškai paprastas animacinis filmukas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką