Istorinis pasiekimas: čekė laimėjo olimpinį auksą dviejose skirtingose sporto šakose

Ester Ledecka pasiekė tai, kas olimpinėse žaidynėse skamba neįtikėtinai. Čekijos sporto žvaigždė sekmadienį iškovojo antrąjį aukso medalį, šįkart snieglenčių lygiagretaus didžiojo slalomo lenktynėse. 22 metų atletė prieš tai Pjongčange netikėtai laimėjo auksą kalnų slidinėjimo „Super-G“ varžybose.
Ester Ledecka iškovojo antrąjį aukso medalį, šįkart snieglenčių sporto varžybose. / „Scanpix“ nuotr.

Čekė yra pirmoji sportininkė, laimėjusi aukso medalius dviejose skirtingose sporto šakose.

Pergalė snieglenčių varžybose nestebina, nes E.Ledecka ir buvo laikoma favorite, tačiau ji niekada nebuvo elite šliuoždama slidėmis.

Sekmadienį snieglenčių lenktynėse čekė 0,46 sek. aplenkė vokietę Seliną Joerg. Tai žymiai didesnis laiko skirtumas lyginant su pergale „Super-G“ varžybose, kuriose Čekijos sportininkės triumfą nulėmė 0,01 sek.

Šįkart staigmenų nebuvo. E.Ledecka finišavo sugniaužusi iš džiaugsmo kumštį, paskui apsikabino su S.Joerg ir pasileido į šventinį džiaugsmą.