Olimpinis ledo ritulys prasidėjo sensacingai – krito ir rusai, ir amerikiečiai

Trečiadienį Pjongčango olimpinėse žaidynėse startavo vyrų ledo ritulio turnyras. Pirmąją varžybų dieną netrūko staigmenų – pralaimėjimus patyrė JAV ir favoritais laikytų olimpinių atletų iš Rusijos rinktinės.
JAV ir olimpinių atletų iš Rusijos rinktinių vartininkai
JAV ir olimpinių atletų iš Rusijos rinktinių vartininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

JAV ledo ritulio rinktinė po pratęsimo 2:3 nusileido Slovėnijai.

Amerikiečiai pirmavo 2:0 po Briano O’Neillo ir Jordano Greenway įvarčių. Tačiau Slovėnijos rinktinė įmušė tris iš eilės ir triumfavo.

Slovėnams pirmąjį įvartį pelnė Janas Urbas, o pratęsimą išplėšė Janas Mursakas. Sužaidus vos 38 sekundes pratęsime slovėnams pergalę išplėšė tas pats J.Mursakas.

Amerikiečiai galės atsitiesti kitose rungtynėse su Slovakija. Tiesa, ši taip pat pateikė staigmeną 3:2 nugalėdama olimpinių atletų iš Rusijos komandą.

Jau trečią minutę pasižymėjo Ilja Kovalčiukas, o paskui rusų persvarą padvigubino Kirilas Kaprizovas, tačiau slovakai atsitiesė. Dar pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Peteris Olvecky. Netrukus rezultatą išlygino Martinas Bakosas.

Pergalingą įvartį trečiajame kėlinyje įmušė Peteris Ceresnakas.

Kitas rungtynes rusai žais su Slovėnija.