Slovakijai atstovaujanti rusė prie dviejų sidabrų pridėjo auksą

Anastasija Kuzmina pagaliau rado ir auksą žiemos olimpinėse žaidynėse Pjongčange.
Anastasija Kuzmina laimėjo olimpinį aukso medalį biatlono bendro starto rungtyje. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Slovakijai atstovaujanti rusė pataikė 19 iš 20 taikinių ir laimėjo moterų biatlono bendro starto 12,5 km varžybas.

A.Kuzmina 18,8 sek. aplenkė baltarusę Darją Domračevą. Bronzą iškovojo norvegė Tiril Eckokhoff.

Vokietė Laura Dahlmeier buvo laikoma favorite, ji jau laimėjo du aukso medalius biatlono varžybose, bet šįkart prašovė du kartus ir finišavo 16-oje vietoje.

A.Kuzminai sunkiausia rungties dalis, regis, buvo nunešti Slovakijos vėliavą, su kuria ji finišavo varžybose.

Nuo 2008 metų Slovakijai atstovaujanti 33 metų atletė iš viso per trejas olimpines žaidynes jau yra iškovojusi šešis medalius. Patyrusi biatlonininkė dabar yra laimėjusi visus tris Slovakijos medalius Pjongčange.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Anastasija Kuzmina laimėjo olimpinį aukso medalį biatlono bendro starto rungtyje.