-50% metinei prenumeratai. Velykų dovana!
2018 07 01 /15:01

Kaimynų latvių pražudyti lietuviai išsiliejo ant Izraelio

Lietuvos vyrų regbio-7 rinktinei dar bent metams teks atidėti viltis sugrįžti į elitinį Europos čempionato divizioną „Grand Prix“. Šiauliuose vykstančiame Europos čempionato „Trophy“ diviziono antrojo etapo turnyre mūsiškius ketvirtfinalyje netikėtai sustabdė kaimynai latviai.
Lietuva – Latvija
Lietuva – Latvija / nuotr. LRF
Temos: 2 Lietuviai Regbis

Rudeniškomis oro sąlygomis vykusiame ketvirtfinalio susitikime lietuviai pralaimėjo 12:14 (12:7).

Lietuvos rinktinei šiame susitikime negalėjo padėti traumą patyręs Žygimantas Radžius. Latviai į priekį išsiveržė pirmosiomis minutėmis, pasinaudoję lietuvių klaidomis prie pat mūsiškių įskaitinio ploto. Kiek vėliau Tautvydas Krasauskas sušvelnino rezultatą iki 5:7. Pirmojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė vienas Lietuvos rinktinės lyderių Vytaras Bloškys, bet nepaisant to, Martynas Lianzbergas sugebėjo pralaužti varžovų gynybą ir išvesti lietuvius į priekį. Armandas Kalinauskas du taškus pridėjo realizacijos smūgiu.

Antrajame kėlinyje latviai surengė vieną rezultatyvią ataką ir išsiveržė į priekį 14:12. Lietuviams tereikėjo vienos sėkmingos atakos, bet klaidos neleido išnaudoti kiekybinės persvaros ir latviai šventė netikėtą pergalę.

Po skaudaus smūgio į aikštę grįžę lietuviai net 28:0 (14:0) nepaliko didesnių vilčių Izraelio komandai ir žais dėl penktosios vietos.

Nors lietuviams negalėjo padėti du svarbūs žaidėjai Žygimantas Radžius ir Vytaras Bloškys, o taip pat buvo nelengva atsigauti po skaudaus pralaimėjimo latviams, mūsų šalies regbininkai pademonstravo kovingumą ir gražiomis atakomis džiugino savo sirgalius.

Pirmajame kėlinyje du kartus iš eilės žeminimus pelnė Martynas Lianzbergas, o realizacijos smūgius tiksliai atliko Matas Miežys. Antrajame kėlinyje 7 taškus pelnė Armandas Kalinauskas, penkis pridėjo Domantas Bagužis ir dar du – M. Miežys.

16.24 val. lietuviai dėl penktosios vietos žais su Liuksemburgo komanda, kuri 24:21 įveikė Kroatiją.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?