2014 05 12

Lietuvos jaunimo regbio-7 rinktinė Europos čempionate užėmė 10 vietą

Lietuvos regbio U-19 regbio-7 rinktinė Portugalijoje vykusiame Europos čempionate tarp 16 komandų užėmė 10 vietą.
Lietuva – Rusija
Lietuva – Rusija / organizatorių nuotr.
Temos: 1 Regbis

Pirmą dieną du kartus pralaimėję Rusijos ir Rumunijos rinktinėms ir įveikę kaimynus latvius lietuviai įgijo teisę kovoti dėl 9-12 vietų.

Antrą Europos čempionato dieną lietuviai pradėjo pergale 31:5 prieš ketvirtą vietą A grupėje užėmusią Danijos rinktinę. Po šios pergalės lietuvių varžovais tapo Izraelio bendraamžiai. Mūsų šalies vaikinai Izraelio rinktinę nugalėjo 28:7.

Po dviejų iš eilės pergalių lietuvių laukė paskutinė dvikova. Dėl devintos vietos jų varžovais tapo Vokietijos regbininkai. Lemiamoje kovoje stipresni buvo vokiečiai, kurie laimėjo prieš lietuvaičius 38:0. Tad Lietuvos rinktinės Europos U19 regbio-7 čempionate užėmė dešimtą vietą.

Čempionato nugalėtojais tapo prancūzai, kurie finale 38:19 palaužė rusus. Trečią vietą užėmė čempionato šeimininkai portugalai, kurie mažajame finale 22:19 palaužė lenkus.