2016 09 17

Lietuvos jaunių regbio rinktinė Vengrijoje pateko į ketvirtfinalį

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) regbio-7 rinktinė sėkmingai pradėjo Europos čempionato „Trophy“ diviziono turnyrą Vengrijoje. Pirmąją varžybų dieną lietuviai iškovojo dvi pergales iš trijų galimų ir užtikrintai žengė į ketvirtfinalį.
Lietuvos jaunių regbio rinktinė
Lietuvos jaunių regbio rinktinė / LRF nuotr.
Temos: 1 Regbis

Lietuvos regbininkai pirmajame B grupės susitikime 29:5 nugalėjo Slovakijos ekipą, bet antrajame po atkaklios kovos 7:14 nusileido Švedijos rinktinei. Kovoje dėl antrosios vietos grupėje mūsiškiai pademonstravo kovingumą ir nugalėjo Ukrainos ekipą 19:7.

Atkrintamosios varžybos Vengrijoje vyks sekmadienį. Lietuvos rinktinės varžovai ketvirtfinalyje paaiškės pasibaigus likusioms grupių rungtynėms.

Lietuvos rinktinės sudėtis: Modestas Bernotas (Šiaulių „Vairas-Kalvis“), Šarūnas Šimkus („Vairas-Kalvis“), Edvinas Bagarauskas („Vairas-Kalvis“), Ovidijus Jankauskas („Vairas-Kalvis“), Edmundas Akula (Plungės „Dorbė“), Arnas Urbonas (Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“), Donatas Trumpickas („Baltrex-Šiauliai“), Kęstutis Karbauskas („Baltrex-Šiauliai“), Domantas Stravinskas (Vilniaus „VRA-Tauras“), Alvidas Pritulskis („VRA-Tauras“), Eimantas Ilmonas (Jonavos „Tauras“), Rokas Stočkūnas („Tauras“).