2013 06 15

Lietuvos regbio-15 čempionate Kauno „Ąžuolas-Tauras“ išsiveržė į pirmąją vietą

Šeštadienį Lietuvos regbio-15 čempionate buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose Kauno „Ąžuolas-Tauras“ namuose įtikinamai įveikė Šiaulių „BaltRex“ ekipą. Po šios pergalės kauniečiai bent trumpam užėmė pirmąją vietą čempionate.
Kauno „Ąžuolo-Tauro“ komanda
Kauno „Ąžuolo-Tauro“ komanda / Kauno „Ąžuolo-Tauro“ nuotr.

Kauniečiai savo varžovus iš Šiaulių įveikė kiek netikėtu rezultatu 49:13. Pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai pelnyti žeminimai padėjo komandai atsiplėšti, o antrojo kėlinio pradžioje šiauliečiams dar neatsigavus „Ąžuolo“ regbininkai dar labiau padidino atotrūkį. Antrojo kėlinio viduryje keletą žeminimų atliko ir šiauliečiai, tačiau tai jiems jau nebepadėjo.

Kauno „Ąžuolo-Tauro“ treneris Giedrius Narakas po rungtynių sakė, kad varžovai nesurinko konkurencingos komandos: „Mums pasisekė, nes šiauliečiai atvažiavo be kelių savo lyderių, kuriuos pakeitė jaunimas, Tuo tarpu, mūsų gretose žaidė visi pajėgiausi komandos nariai. Tai ir lėmė kiek lengvą pergalę prieš paprastai grėsmingą varžovą.“

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo ir net penkis žeminimus atliko Kasparas Krasauskas.

Po šios pergalės Kauno „Ąžuolo-Tauro“ komanda turi 13 taškų ir vienu tašku lenkia rungtynėmis mažiau sužaidusius Šiaulių „Vairo-Jupojos“ regbininkus. Tuo tarpu, antrąjį pralaimėjimą patyręs Šiaulių „BaltRex“ ir toliau išlieka turnyrinės lentelės apačioje.

Kitą šeštadienį (birželio 22 d.) čempionate bus sužaistos net trejos rungtynės. „BaltRex“ ekipa bandys realibituotis kovoje prieš Vilniaus „VRA-Tauro“ ekipą, „Ąžuolas-Tauras“ vyks į Šiaulius, kur sužais paskutines reguliariojo sezono rungtynes su „Šiauliais“, o Plungės „Perkūnas“ priims 28 kartus šalies čempionus „Vairo-Jupojos“ regbininkus.

Primename, kad Lietuvos regbio-15 čempionate taškų dalybos vyksta šiuo principu: pergalė – 3 taškai, lygiosios – 2 taškai, pralaimėjimas – 1 taškas. „Šiaulių“ ir „BaltRex“ klubams už pasitraukimą iš čempionato buvo atimti šeši taškai.