2013 09 30

Londono lietuvių regbio klubas pratęsė pergalių seriją

Trečiose sezono rungtynėse „London Lithuanian“ regbio klubas išvykoje 48:7 (19:0) sutriuškino „Dagenham“ regbio klubo antrąją komandą. Lietuviai nuo pat pirmojo teisėjo švilpuko dominavo aikštėje ir nors šeimininkai porą kartų buvo perėmę iniciatyvą, galutiniam rungtynių rezultatui tai reikšmės neturėjo.
„London Lithuanian“
„London Lithuanian“ / „London Lithuanian“ nuotr.
Temos: 1 Regbis

Jau antrąją minutę Vytas Pavilionis prasimušė į „Dagenham“ įskaitinį plotą ir pelnė pirmuosius komandos taškus. Mantas Steponavičius atliko realizaciją. Dar po kelių minučių žeminimą pelnė Lietuvos rinktinei atstovaujantis Mindaugas Norvaiša. 15-ą minutę jis dar kartą prispaudė kamuolį varžovų įskaitiniame plote. Po šių taškų žaidimas šiek tiek išsilygino, bet „Dagenham“ klubui niekaip nepavyko prakirsti tvirtos lietuvių gynybos. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi 19:0.

Antrajame kėlinyje kova neatslūgo ir nors šeimininkai žaidė grėsmingai, taškais atakos nevirto. Visas rungtynes gan provokuojančiai žaidę Dagenhamo regbininkai galiausiai 46-ą minutę užsidirbo geltoną kortelę, kuri grąžino persvarą lietuviams. Po kelių minučių žeminimą pelnė Evaldas Petraitis, o M. Steponavičius realizavo. Kitų taškų teko palaukti iki 71-os minutės. Žeminimą ir realizaciją pelnė klubo pirmininkas M. Steponavičius.

Jau esant aiškiai rungtynių baigčiai, lietuviai pradėjo keisti žaidėjus ir Dagenhamo vyrai tuo pasinaudojo, pelnydami paguodos žeminimą. Vis dėl to paskutinius taškus susitikime sudėliojo „London Lithuanian“ regbininkai. Jie per likusias penkias minutes tiesiog užvertė varžovus žeminimais. 75-ą minutę pasižymėjo Ričardas Matulis. 78-ą minutę trečią žeminimą pelnė M. Norvaiša, o finalinis švilpukas sutapo su Romo Daniso žeminimu.

Po rungtynių M. Steponavičius labai gerai atsiliepė apie savo komandą ir gyrė vyrų psichologinį pasirengimą. Trečioji pergalė sutvirtino „London Lithuanian“ poziciją turnyrinės lentelės viršuje, bet sezonas dar tik prasidėjo.