2018 05 08

LRF taurės turnyre – dramatiškas mūšis tarp „Žalgirio“ ir „Baltrex-Šiaulių“ regbininkų

Savaitgalį Panevėžyje buvo sužaistos antrosios rungtynės Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurės turnyre. Permainingose ir atkakliose rungtynėse Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ 40:32 (22:15) nugalėjo Kauno „Žalgirio“ ekipą.
Rungtynių akimirka / LRF nuotr.
Temos: 1 Regbis

„Baltrex-Šiauliai“ pirmajame kėlinyje pirmavo 22:8, bet po to iniciatyvą perėmė kauniečiai, kurie antrajame kėlinyje įgijo 10 taškų pranašumą (32:22). Visgi mačo pabaigoje 10 taškų per 10 min. pelnė „Baltrex-Šiaulių“ žaidėjas Vytaras Bloškys ir Šiaulių klubas šventė pergalę.

Nugalėtojams 20 taškų pelnė V. Bloškys, 10 – Armandas Kalinauskas, po 5 – Žygimantas Radžius bei Lukas Dželvė.

„Žalgirio“ ekipoje 12 taškų surinko Dainius Tamoliūnas, 10 – Eimantas Jatautas, po 5 – Domantas Bagužis bei Domantas Tautkus.

„Rungtynės buvo tikrai sunkios. “Žalgiris„ surinko turbūt stipriausią savo sudėtį, kokią galėjo, o mes atvykome tik su 16 žaidėjų. Pradžioje turėjome iniciatyvą, bet šiek tiek pavargome ir paleidome rungtynes. Likus 20 min. smarkiai atsilikome, bet kažkaip pavyko įtikinti komandą, kad galime laimėti. Atidavėme visas jėgas ir šventėme pergalę. Buvo tikrai sunku, nes buvo karšta, stadiono danga kieta, neturėjome keitimų. Kauno ekipa žaidė tikrai gerai, nesusitvarkėme su jais gynyboje. Noriu pagirti savo komandą už tai, kad atsitiesė ir parodė puikų charakterį“, – kalbėjo žaidžiantysis „Baltrex-Šiaulių“ treneris Žygimantas Radžius.

„Baltrex-Šiauliai“ LRF taurės turnyre iškovojo pirmąją pergalę per du susitikimus, o „Žalgiriui“ tai buvo pirmasis mačas.