2016 10 12

Regbininko Jono Mikalčiaus komanda tęsia pergalių seriją Anglijoje

Galingą pasirodymą Anglijos „National One“ regbio pirmenybėse tęsia „Hartpury College“ komanda su lietuviu Jonu Mikalčiumi.
Jonas Mikalčius
Jonas Mikalčius / Artūro STAPONKAUS nuotr.

Penktajame ture „Hartpury College“ regbininkai svečiuose 27:23 įveikė „Coventry“ komandą, o šeštajame namuose 43:14 nepaliko vilčių „Hull Ionians“ ekipai.

Maksimalius 30 taškų surinkusi „Harpury College“ komanda užtikrintai pirmauja čempionate.

„Darlington Mowden Park“ klubas su kitu lietuviu Ignu Darkinčiu svečiuose 16:36 nusileido „Rosslyn Park“ ekipai, namuose 22:0 nugalėjo „Old Albanian“ komandą ir su 19 taškų tarp 16 ekipų užima penktąją vietą.

Nesėkmingai Italijos aukščiausios lygos čempionatą pradėjo Pjačencos „Sitav Rugby Lions“ klubas su Mantvydu Tveraga. Jis pirmosiose rungtynėse svečiuose 16:22 nusileido Romos „Fiamme Oro“ komandai, o antrajame namuose 17:43 turėjo pripažinti pirmenybių lyderių Kalvisano „Pataro“ regbininkų pranašumą.

M.Tveraga pirmosiose rungtynėse žaidė visas 80 minučių, o antrosiose buvo pakeistas 78-ąją minutę.

„Sitav Rugby Lions“ (1 tšk) tarp dešimties stipriausių Italijos ekipų užima devintąją poziciją.

Pergalių seriją Prancūzijos „Federale 1“ čempionate pratęsė „Provence Rugby“ klubas, kuriam atstovauja Karolis Navickas. Jis namuose 27:6 nugalėjo „Limoges“ ekipą.

Lietuvos regbininkas žaidė nuo susitikimo pradžios.

14 taškų per trejas rungtynes surinkusi „Provence Rugby“ ekipa pirmauja pirmoje grupėje.

„National League 3 Midlands“ divizione kovojantis Peterboro „Lions“ klubas su Edvinu Macu ir Mariumi Andrijausku per du paskutinius turus iškovojo pergalę ir patyrė nesėkmę. „Lions“ namuose 12:19 pralaimėjo „Old Halesonians“ regbininkams ir taip pat savo aikštėje 37:24 įveikė „Towcestrians“ komandą.

11 taškų per šešerias rungtynes surinkusi „Lions komanda turnyro lentelėje tarp 14 ekipų užima 10-ąją vietą.