Diana Rasimovičiūtė 7,5 km sprinto rungtyje užėmė 51-ą vietą

Sekmadienio popietę Sočio olimpinėse žaidynėse pasirodė Lietuvos biatlono komandos veteranė Diana Rasimovičiūtė. 7,5 km sprinto rungtyje lietuvė užėmė 51-ą vietą tarp 84 sportininkių.
Diana Rasimovičiūtė
Diana Rasimovičiūtė / pliadisfoto.com nuotr.

Jau ketvirtose olimpinėse žaidynėse dalyvaujanti lietuvė distanciją pradėjo 54-oji. Pirmoje šaudykloje biatlonininkė pataikė į 4 taikinius iš 5 ir uždirbo vieną baudos ratą. Atroje šaudykloje lietuvė taip pat nepataikė į vieną iš 5 taikinių ir turėjo sukti dar vieną baudos ratą. Galutinis lietuvės laikas – 23 min 18,6 sek.

Čempione tapo titulą apgynusi slovakė Anastasija Kuzmina, distanciją įveikusi per 21 min 6,8 sek. Sidabrą iškovojo Rusijos atstovė Olga Vilukhina, nuo nugalėtojos atsilikusi 19,9 sek. Bronzą laimėjo ukrainietė Vita Semerenko. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 21,7 sek.

Patekusi tarp 60 geriausių sportininkių Diana Rasimovičiūtė iškovojo teisę toliau dalyvauti persekiojimo varžybose.