Kamilas Stochas Lenkijai padovanojo antrą aukso medalį

Šeštadienio Sočio olimpinių žaidynių varžybų maratoną užbaigė vyrų šuolių su slidėmis nuo didelio kalno („Large Hill“) varžybos. Jau antrąjį aukso medalį Sočyje iškovojo lenkas Kamilas Stochas.
Kamilas Stochas
Kamilas Stochas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lenkijos atstovas iš viso surinko 278,7 taškus ir daugiau nei tašku aplenkė artimiausią varžovą japoną Noriaki Kasai (277,4 tšk.). Bronzos medalį iškovojo slovėnas Peteris Previčius, surinkęs 274,8 taško.

Tai buvo jau paskutinis šeštadienio varžybų medalių komplektas. Po aštuntosios dienos medalių rikiuotės viršūnėje su 7 aukso medaliais įsitvirtinusi Vokietija. Antroje vietoje esanti Šveicarija turi 5 aukso ir po vieną sidabro bei bronzos medalius. Trečioje vietoje žaidynių šeimininkė Rusija – 4 aukso, 6 sidabro ir 5 bronzos apdovanojimai.

Lenkija pakilo į 8-ąją vietą, o sidabrą iškovojusi Latvija – 22-a. Iš viso medalius iškovojo 26-ių valstybių sportininkai.